Pusauliniai suvarstomi ST-1RK su pašiltinimu

Batai dėl atnaujintų ir patobulintų modelių gali nežymiai skirtis,nei pavaizduota nuotraukose. 

 Pusauliniai suvarstomi ST modelio batai – patogūs ir tvirti skirtingiems sezonams skirti batai, dažnai vadinami „kariški batai“. Avalynė tinkama naudoti drėgnoje, šaltoje, slidžioje aplinkoje, lauke, net  darbus atliekant ant įkaitusio paviršiaus. Aukščiausios kokybės medžiagos ir naujausios technologijos užtikrins komfortą ir profesionalams (saugos tarnybos darbuotojams, policininkams) ir mėgėjams (Medžiotojams, motociklininkams).

  • Pagaminti iš aukščiausios rūšies natūralios odos apdorotos pagal Hydroblic technologiją, kuri atspari vandeniui, tačiau gerai išgarina drėgmę bato viduje. Paminkštintas aulo viršus Avalynės padas yra gaminamas iš elastingo bei tampraus vulkanizuoto kaučiuko, kuris puikiai atlaiko aukštą, bei žemą temperatūrą (-60ºC  – +180ºC), yra mechaniškai stiprus, atsparus vandeniui, geras elektroizoliatorius, netirpsta tepaluose, benzine ir kituose tirpikliuose. „Arnesima“ gaminami batai tinkami ir atšiaurioms, ir kintančioms oro sąlygoms. Padas lankstus, atsparus lūžimui ir slydimui. Padas tvirtintas dviem padų tvirtinimo metodais: apsiūvamas iš apačios, vėliau vulkanizuojamas kaučiuku (vokiška technologija).  
  •  Pamušalas pašiltinintas natūralia vilna.
  • Pakietinimai ties kulnu ir pirštais suteikia papildomą apsaugą. 
  • Avalynė gaminama 36-52 dydžio (nemažinti), atitinka reikalavimus, kurie atitinka plastiko ir odos gaminių tyrimų centro profesinės avalynės bandymo laboratorijos bandymų protokolus.


Kilus klausimams kreiptis el. paštu: arnesima.shop@gmail.com arba tel nr. +37064674050


69.99€
Dydis: