Pusauliniai suvarstomi ST-1R su pamušaline oda

Batai dėl atnaujintų ir patobulintų modelių gali nežymiai skirtis, nei pavaizduota nuotraukose. 

Pusauliniai suvarstomi ST-1R modelio batai – patogūs ir tvirti skirtingiems sezonams skirti batai, dažnai vadinami „kariški batai“. Avalynė tinkama naudoti drėgnoje, šaltoje, slidžioje aplinkoje, lauke, net  darbus atliekant ant įkaitusio paviršiaus. Aukščiausios kokybės medžiagos ir naujausios technologijos užtikrins komfortą ir profesionalams (saugos tarnybos darbuotojams, policininkams) ir mėgėjams (Medžiotojams, motociklininkams).

  • Pagaminti iš aukščiausios rūšies natūralios odos apdorotos pagal Hydroblic technologiją, kuri atspari vandeniui, tačiau gerai išgarina drėgmę bato viduje. Paminkštintas aulo viršus Avalynės padas yra gaminamas iš elastingo bei tampraus vulkanizuoto kaučiuko, kuris puikiai atlaiko aukštą, bei žemą temperatūrą (-60ºC  – +180ºC), yra mechaniškai stiprus, atsparus vandeniui, geras elektroizoliatorius, netirpsta tepaluose, benzine ir kituose tirpikliuose.
  • „Arnesima“ gaminami batai tinkami ir atšiaurioms, ir kintančioms oro sąlygoms. Padas lankstus, atsparus lūžimui ir slydimui. Padas tvirtintas dviem padų tvirtinimo metodais: apsiūvamas iš apačios, vėliau vulkanizuojamas kaučiuku (vokiška technologija).  
  • Pamušalas – natūrali pamušalinė oda,ties pirštais specialus,orui laidus pamušalas. Tai geriausias mūsų siūlomas variantas, jį rekomenduojame rinktis dėl universalumo, o žiemą su  šiltesne kojine bus net šilčiau nei su kailiu!
  • Pakietinimai ties kulnu ir pirštais suteikia papildomą apsaugą.  
  • Avalynė gaminama 36-52 dydžio (minamaliai didinti), atitinka reikalavimus, kurie atitinka plastiko ir odos gaminių tyrimų centro profesinės avalynės bandymo laboratorijos bandymų protokolus


Kilus klausimams kreiptis el. paštu: arnesima.shop@gmail.com

69.99€
Dydis: