Pusauliniai Įmaunami TR-1RK su pašiltinimu

Pusauliniai Įmaunami TR-1RK modelio batai – patogūs ir tvirti skirtingiems sezonams skirti batai, dažnai vadinami „kerzo batais“. Avalynė tinkama naudoti drėgnoje, šaltoje, slidžioje aplinkoje, lauke, net  darbus atliekant ant įkaitusio paviršiaus.

·         Batviršis iš aukščiausios rūšies natūralios odos apdorotos pagal Hydroblic technologiją, kuri atspari vandeniui, tačiau gerai išgarina drėgmę bato viduje.

·         Bato aulas pagamintas iš itin atsparios „kerzo“ medžiagos.

·         Batų vidus pašiltinintas natūralia vilna.

·         Avalynės padas yra gaminamas iš elastingo bei tampraus vulkanizuoto kaučiuko, kuris puikiai atlaiko aukštą, bei žemą temperatūrą (-60ºC  – +180ºC), yra mechaniškai stiprus, atsparus vandeniui, geras elektroizoliatorius, netirpsta tepaluose, benzine ir kituose tirpikliuose. „Arnesima“ gaminami batai tinkami ir atšiaurioms, ir kintančioms oro sąlygoms. Padas tvirtintas dviem padų tvirtinimo metodais: apsiūvamas iš apačios, vėliau vulkanizuojamas kaučiuku (vokiška technologija). Padas lankstus, atsparus lūžimui ir slydimui.

·         Vidpadžiai išimami.

·         Pakietinimai ties kulnu ir pirštais suteikia papildomą apsaugą.


 Avalynė gaminama 36-52 dydžio (nemažinti), atitinka reikalavimus, kurie atitinka plastiko ir odos gaminių tyrimų centro profesinės avalynės bandymo laboratorijos bandymų protokolus.

59.99€
Dydis: