Pusauliniai Įmaunami TR-1R

 

Pusauliniai įmaunami TR-1R modelio batai – patogūs ir tvirti skirtingiems sezonams skirti batai, dažnai vadinami „kerzais“. Avalynė tinkama naudoti drėgnoje, šaltoje, slidžioje aplinkoje, lauke, net  darbus atliekant ant įkaitusio paviršiaus.

  • Batviršis iš aukščiausios rūšies natūralios odos apdorotos pagal Hydroblic technologiją, kuri atspari vandeniui, tačiau gerai išgarina drėgmę bato viduje. Bato aulas pagamintas iš itin atsparios „kerzo“ medžiagos.
  •       Avalynės padas yra gaminamas iš elastingo bei tampraus vulkanizuoto kaučiuko, kuris puikiai atlaiko aukštą, bei žemą temperatūrą (-60 ºC  – +180 ºC), yra mechaniškai stiprus, atsparus vandeniui, geras elektros izoliatorius, netirpsta tepaluose, benzine ir kituose tirpikliuose. „Arnesima“ gaminami batai tinkami ir atšiaurioms, ir kintančioms oro sąlygoms.Padas tvirtintas dviem padų tvirtinimo metodais: apsiuvamas iš apačios, vėliau vulkanizuojamas kaučiuku (vokiška technologija) Padas yra lankstus, atsparus lūžimui ir slydimui.
  •        Avalynė gaminama 36-52 dydžio (nemažinti), atitinka reikalavimus, kurie atitinka plastiko ir odos gaminių tyrimų centro profesinės avalynės bandymo laboratorijos bandymų protokolus. 

   

 Kilus klausimams kreiptis el paštu: arnesima.shop@gmail.com

59.99€
Dydis: