Pusauliniai suvarstomi ST-2R

Batai dėl atnaujintų ir patobulintų modelių gali nežymiai skirtis,nei pavaizduota nuotraukose. 


Pusauliniai suvarstomi ST-2R modelio batai – patogūs ir tvirti, dažnai vadinami „kareiviškais batais“. Tai yra "vasariškiausias" mūsų siūlomas modelis,tačiau šie batai yra tinkami dėvėti visais sezonais. Avalynė tinkama naudoti drėgnoje, šaltoje, slidžioje aplinkoje, lauke, net  darbus atliekant ant įkaitusio paviršiaus. Aukščiausios kokybės medžiagos ir naujausios technologijos užtikrins komfortą ir profesionalams (saugos tarnybos darbuotojams, policininkams) ir mėgėjams (Medžiotojams, motociklininkams,žvėjams).

 

·        Batai pagaminti iš aukščiausios rūšies natūralios odos apdorotos pagal Hydroblic technologiją, kuri atspari vandeniui, tačiau gerai išgarina drėgmę bato viduje.

·         Avalynės padas yra gaminamas iš elastingo bei tampraus vulkanizuoto kaučiuko, kuris puikiai atlaiko aukštą, bei žemą temperatūrą (-60 ºC  – +180 ºC), yra mechaniškai stiprus, atsparus vandeniui, geras elektros izoliatorius, netirpsta tepaluose, benzine ir kituose tirpikliuose. „Arnesima“ gaminami batai tinkami ir atšiaurioms, ir kintančioms oro sąlygoms. Padas lankstus, atsparus lūžimui ir slydimui. Padas tvirtintas dviem padų tvirtinimo metodais: apsiuvamas iš apačios, vėliau vulkanizuojamas kaučiuku (vokiška technologija)

·      Pakietinimai ties kulnu ir pirštais suteikia papildomą apsaugą.


·         Avalynė gaminama 36-52 dydžio (minimaliai didinti), atitinka reikalavimus, kurie atitinka plastiko ir odos gaminių tyrimų centro profesinės avalynės bandymo laboratorijos bandymų protokolus.


Kilus klausimams kreiptis el. paštu: arnesima.shop@gmail.com
59.99€
Dydis: